Często Zadawane Pytania

kupić polskie prawo jazdy

W jaki sposób, wyślesz mi zakupione prawo jazdy?

Zakupione prawo jazdy zostanie wysłane do ciebie za pośrednictwem krajowej lub międzynarodowej agencji wysyłkowej, w zależności od kraju, w którym się znajdujesz. Zwykle korzystamy z usług DHL. Przesłanie tego dokumentu odbywa się w możliwie najbezpieczniejszy sposób.

Ile kosztuje prawo jazdy na tej stronie?

Prawo jazdy na tej stronie kosztuje od 850 euro i może wzrosnąć do 1500 euro w zależności od żądanych kategorii. Koszt wysłania licencji kierowcy jest wliczony w tę płatność. Ponadto zakup prawa jazdy jest dokonywany w dwóch ratach, pół przed i jeden po wyjątkowo bezpiecznym dostarczeniu dokumentu.

Ile czasu zajmuje odkupienie od nas prawa jazdy?

Od momentu przesłania informacji przez prawidłowe wypełnienie naszego formularza zawierającego wszystkie elementy tożsamości wymagane do uzyskania prawa jazdy, należy odczekać od 5 do 6 dni na przesłanie prawa jazdy na adres pod jednym adresem dyskretny przez naszą zwykłą agencję wysyłającą.

Czy informacje zawarte w formularzu informacyjnym są wystarczające do zaprojektowania prawa jazdy?

Cóż, tak, formularz poniższy link, wymagane informacje są kompletne, ponieważ możesz wysłać nam swoje zdjęcie, niektóre dokumenty i inne informacje bezpośrednio za pośrednictwem tej strony za pośrednictwem telefonu lub komputera. Nie martw się o swoje dane, ponieważ wysyłanie jest zabezpieczone przez szyfrowanie end-to-end i dlatego Twoje dane są bezpieczne.

 

Możesz również skontaktować się z nami za pomocą strony kontaktowej, a my z przyjemnością porozmawiamy z Tobą przez nasz adres e-mail ademavancampen@gmail.com i podasz wszystkie informacje, aby kupić prawo jazdy za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Czy powinienem opuścić szkołę jazdy?

Oczywiście że nie. Jeśli jesteś już zapisany do szkoły jazdy, możesz nadal podążać za kursami jazdy, szczególnie tymi praktycznymi. Nie musisz robić egzaminów pisemnych i praktycznych. Ułatwiamy ci uzyskanie prawa jazdy, ale musisz opanować jazdę.

Co się tyczy anonimowości kupującego, czy jest zachowane?

Usługi na tej stronie podlegają ścisłym zasadom poufności, w których anonimowość kupującego jest w pełni chroniona zarówno ręcznie, jak i poprzez szyfrowanie danych, dzięki czemu dane wprowadzone na tej stronie są całkowicie niedostępne dla osób trzecich i hakerów.

Czy musimy kwestionować wiarygodność twojego dokumentu?

Oczywiście, że nie, otrzymane prawo jazdy jest całkowicie legalne i zarejestrowane w państwowych bazach danych związanych z dokumentem, dzięki czemu nigdy nie będziesz mieć żadnych problemów z policją lub inną instytucją lub osobą.